Maandagavond 27 januari is trainster Anouk Vierhouten verrast met lovende woorden, bloemen en een cadeaubon. Anouk geeft elke maandag 1,5 uur training aan een heel divers gezelschap op diverse niveaus. Het hele jaar door is ze elke maandagavond, weer of geen weer, vakantie of niet,  actief voor de vereniging. Ze schenkt hierbij aandacht aan de verschillende niveaus, houdt het voor iedereen even uitdagend en motiveert allen.

Survivalrun Vereniging Harderwijk is mede door Anouks grote inzet, betrokkenheid en kundigheid uitgegroeid tot een vereniging met ruim 40 leden, waar serieus getraind, maar ook hard gelachen wordt.

image0

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s